09 Mart 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 139.429
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 13.215
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 64
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.106
ALMANYA 3. LİGİ
Viktoria Köln
BAŞLAMADI 21:00
Meppen
Uerdingen
BAŞLAMADI 21:00
Hansa Rostock
ALMANYA REGİONALLİGA
Schott Mainz
BAŞLAMADI 20:30
Hessen Kassel
Bayern Alzenau
BAŞLAMADI 21:00
FSV Frankfurt
FK Pirmasens
BAŞLAMADI 21:00
Eintracht Stadtallendorf
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
Racing Club
MS 1 - 0
Rosario Central
River Plate
MS 0 - 1
Argentinos Juniors
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
Kabala
BAŞLAMADI 14:00
Sebail
Zire İ.K
BAŞLAMADI 16:15
Karabağ
BREZİLYA AMAZONENSE
Princesa Solimoes
BAŞLAMADI 22:30
Amazonas
BREZİLYA GAUCHO
Pelotas
MS 0 - 2
Ypiranga Erechim
Internacional
MS 1 - 2
Sao Luiz
Caxias
MS 3 - 2
CE Aimore
Novo Hamburgo
MS 1 - 3
Juventude
BREZİLYA MARANHENSE
SE Juventude
MS 0 - 0
Pinheiro AC
BREZİLYA PAULİSTA A1
Santo Andre
MS 0 - 0
Sao Caetano
Ferroviaria
MS 5 - 0
Botafogo-SP
BULGARİSTAN 1. LİGİ
Montana
BAŞLAMADI 18:30
Botev Vratsa
ÇEKYA 1. LİGİ
Sparta Prag
BAŞLAMADI 20:00
Pribram
ÇEKYA KUPASI
Bohemians 1905
BAŞLAMADI 18:00
Sigma Olomouc
EKVADOR PRİMERA
Tecnico Universitario
MS 0 - 0
Nueve de Octubre
ESTONYA 1. LİGİ
TJK Legion
BAŞLAMADI 18:30
Paide Linnameeskond
ESTONYA KUPASI
Flora Tallinn
BAŞLAMADI 21:00
Tartu JK Tammeka
FRANSA ULUSAL LİGİ
Avranches
BAŞLAMADI 20:00
US Orleans
Boulogne
BAŞLAMADI 20:00
Bastia-Borgo
US Quevilly
BAŞLAMADI 21:00
US Concarneau
Annecy
BAŞLAMADI 21:00
Laval
Stade Briochin
BAŞLAMADI 22:00
US Créteil-Lusitanos
Red Star
BAŞLAMADI 22:00
FC Sete 34
GALLER PREMİER LİGİ
Barry Town
BAŞLAMADI 22:45
Penybont
Flint Town United
BAŞLAMADI 22:45
Connahs Quay
Cefn Druids
BAŞLAMADI 22:45
Newtown
Aberystwyth
BAŞLAMADI 22:45
Haverfordwest
GÜNEY AMERİKA KUPASI
Guayaquil City FC
BAŞLAMADI 01:15
Aucas
GÜNEY KORE K-LİGİ
Ulsan Hyundai
BAŞLAMADI 13:00
Incheon United
Jeonbuk FC
BAŞLAMADI 13:00
Gangwon
Jeju United
BAŞLAMADI 13:30
Pohang Steelers
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
Shukura Kobuleti
BAŞLAMADI 15:00
Samtredia
Dinamo Tiflis
BAŞLAMADI 18:00
Dinamo Batumi
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
Mohun Bagan
BAŞLAMADI 17:00
NorthEast United
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
VVV Venlo
BAŞLAMADI 20:45
Sparta Rotterdam
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
PSV II
BAŞLAMADI 23:00
FC Dordrecht
İNGİLTERE 1. LİGİ
Peterborough United
BAŞLAMADI 22:00
Hull City
Milton Keynes Dons
BAŞLAMADI 22:00
Blackpool
Rochdale
BAŞLAMADI 22:00
Shrewsbury Town
Crewe Alexandra
BAŞLAMADI 22:00
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
BAŞLAMADI 22:00
Accrington Stanley
AFC Wimbledon
BAŞLAMADI 22:00
Burton Albion
Swindon Town
BAŞLAMADI 22:00
Oxford United
Plymouth Argyle
BAŞLAMADI 22:00
Wigan Athletic
Ipswich Town
BAŞLAMADI 22:00
Lincoln City
Charlton Athletic
BAŞLAMADI 22:00
Northampton Town
Portsmouth
BAŞLAMADI 22:45
Sunderland
Fleetwood Town
BAŞLAMADI 22:45
Gillingham
İNGİLTERE 2. LİGİ
Newport County
BAŞLAMADI 22:00
Bradford City
Crawley Town
BAŞLAMADI 22:00
Salford City
Port Vale
BAŞLAMADI 22:00
Oldham Athletic
Mansfield Town
BAŞLAMADI 22:00
Cheltenham Town
Harrogate Town
BAŞLAMADI 22:00
Colchester United
Scunthorpe United
BAŞLAMADI 22:00
Exeter City
Forest Green Rovers
BAŞLAMADI 22:00
Morecambe
Carlisle United
BAŞLAMADI 22:00
Grimsby Town
Bolton Wanderers
BAŞLAMADI 22:00
Cambridge United
Southend United
BAŞLAMADI 22:00
Tranmere Rovers
Leyton Orient
BAŞLAMADI 22:00
Stevenage
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
Blackburn Rovers
BAŞLAMADI 21:00
Swansea City
Queens Park Rangers
BAŞLAMADI 22:00
Wycombe Wanderers
Luton Town
ERT 0 - 0
Rotherham United
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
Dagenham & Redbridge
BAŞLAMADI 22:00
Maidenhead United
Barnet
BAŞLAMADI 22:00
Wrexham
Sutton United
BAŞLAMADI 22:00
Yeovil Town
Solihull Moors
BAŞLAMADI 22:00
Stockport County
Eastleigh
ERT 0 - 0
Dover Athletic
Altrincham
BAŞLAMADI 22:45
Hartlepool United
Woking
BAŞLAMADI 22:45
Boreham Wood
Chesterfield
İPT 0 - 0
Macclesfield Town
Notts County
BAŞLAMADI 22:45
FC Halifax Town
Wealdstone
BAŞLAMADI 22:45
King's Lynn Town
Torquay United
ERT 0 - 0
Aldershot Town
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Raith Rovers
BAŞLAMADI 22:00
Ayr United
Inverness Ct
BAŞLAMADI 22:00
Greenock Morton
İZLANDA LİG KUPASI
Akranes
BAŞLAMADI 23:00
Grótta
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Independiente Santa Fe
MS 2 - 2
Deportivo Pasto
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
Santos de Guapiles
MS 1 - 0
C.S. Cartagines
KUVEYT 1. LİGİ
Al Nasr
BAŞLAMADI 17:05
Khaitan SC
Al-Shabab
BAŞLAMADI 18:05
Kazma
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
Portadown
BAŞLAMADI 22:30
Glenavon
Linfield
BAŞLAMADI 22:45
Warrenpoint Town
Carrick Rangers
BAŞLAMADI 22:45
Crusaders
Glentoran
BAŞLAMADI 22:45
Ballymena United
MACARİSTAN KUPASI
Ujpest
BAŞLAMADI 19:30
Mezökövesdi
MALEZYA PREMİER LİGİ
Selangor 2
BAŞLAMADI 11:45
Negeri Sembilan
Skuad Projek Fam-Msn
BAŞLAMADI 16:00
Kelantan
MALEZYA SÜPER LİGİ
Kedah
BAŞLAMADI 16:00
Sabah
Johor Darul Takzim
BAŞLAMADI 16:00
Pulau Pinang
Terengganu
BAŞLAMADI 16:00
Selangor FA
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
Pachuca
13' 0 - 0
Club Tijuana
MISIR 1.LİGİ
Al Ittehad Alexandria
BAŞLAMADI 20:00
Ghazl Al Mehalla
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Navbahor Namangan
BAŞLAMADI 16:30
Sogdiyona Jizzax
FC AGMK
BAŞLAMADI 16:30
Lokomotiv Tashkent
PORTEKİZ 2. LİGİ
Feirense
BAŞLAMADI 22:45
Estoril
ŞAMPİYONLAR LİGİ
Borussia Dortmund
BAŞLAMADI 23:00
Sevilla
Juventus
BAŞLAMADI 23:00
Porto
TAYLAND PREMİER LİGİ
Nakhon Ratchasima
BAŞLAMADI 14:30
Muang Thong United
Rayong FC
BAŞLAMADI 15:00
Prachuap FC
UEFA KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
Paris St Germain (K)
BAŞLAMADI 18:00
Sparta Prag (K)
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
Deportivo Maldonado
MS 0 - 2
Fenix

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL