Ekonomi

Araç Kiralamada Firmalara Büyük Destek Hedef Filo Denizli’de

Araç Kiralamada Firmalara Büyük Destek Hedef Filo Denizli’de

Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet veren kurumsal araç kiralama hizmeti sunan ‘Hedef Filo’ Denizli’de! 20 yıldan bu güne geniş bir yelpazede sunduğu filo kiralama hizmetlerini Denizli’ye taşıyan  ‘Hedef Filo’ sektörel tecrübesi, uzman kadrosuyla Denizli’de hizmet verecek.

2003 yılından bu yana Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olarak sektörde adından sıkça söz ettiren ve İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara ve Konya ofislerinde müşterilere hizmet veren Hedef Filo Denizli’de de hizmet ağını genişletiyor.

DENİZLİ’DE FARK YARATMAK HEDEFİYLE YOLA ÇIKIYOR

Vizyonu ve misyonuyla fark yaratan ‘Hedef Filo’; çalışanları, tedarikçileri ve teknolojiyle; kaliteli, yenilikçi ve özelleştirilmiş hizmetler sunarak müşterilerine değer katan öncü şirket olarak sektörde dikkat çekiyor. Ayrıca uluslararası ölçekte, kurumlara ve bireylere; kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayan, iş ve yaşam kalitesini arttıran araç çözümleri sunan ‘Hedef Filo’ Denizli’de de fark yaratmak hedefiyle yola çıktı.

SEKTÖREL TECRÜBESİ OLAN UZMAN KADROSU İLE BİR ADIM ÖNE ÇIKIYOR

Operasyonel kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadrosu ile müşterilerin istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, istedikleri para biriminde, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilen ‘Hedef Filo’ sahip olduğu bu özellikleriyle, kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştırıp sektörde bir adım öne çıkıyor.

“AMACIMIZ GÜVENİLİR BİR ÇÖZÜM ORTAKLIĞI SUNMAK”

Denizli’de müşteri memnuniyeti odağında çalışmaya başladıklarını belirten Hedef Filo Anadolu Satış Müdürü Burcu Ünlü, Denizli’de kurumsal  firmalara daha etkin şekilde hizmet vereceklerini söyledi. Yaptıkları  işi kısaca; ‘Güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak olarak tanımlayan Ünlü, “Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak, ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri müşteri beklentilerine uygun seviyede sunmak, müşteri geri bildirimlerini önyargısız şekilde alarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak hedefindeyiz. Ayrıca mutlu çalışanlarla başarılarımızı arttırmak istiyoruz. Uygun gelişim, tanınma, takdir ve ödüllendirme olanaklarının sunulduğu, etkinliği ve bağlılığı yüksek mutlu çalışanlar ile başarılar elde etmek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu anlamda da büyümeye devam ediyoruz. Denizli’ye de hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

“EN HIZLI ÇÖZÜMÜ MÜŞTERİLERİMİZE ULAŞTIRMAYI HEDEFLEMEKTEYİZ”

“Tedarikçilerimizin hizmet kalitesini sürekli arttırmak” istiyoruz diyerek sözlerine devam eden Ünlü, “ Tedarikçilerimizle uzun soluklu iş birliği kurarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak istiyoruz. Yasalara ve mevzuata uygun olarak kalite standardizasyonu sağlamak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek bizim için önemli. En hızlı çözümü müşterilerimize ulaştırmayı hedeflemekteyiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL