Yaşam

Başkan Tefenlili’den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Tefenlili’den Yeni Yıl Mesajı

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili yeni yıl vesilesiyle yazılı bir açıklama yaparak 2022 yılının başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesini dileğinde bulundu.

2021 yılının ülkemizde ve dünyada zor bir yıl olduğunun altını çizen Başkan Tefenlili açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “2021 yılı pandeminin gölgesinde geçen zor bir yıl oldu. Dünya genelinde bir çok ülke kritik virajlardan geçti. Pandeminin olumsuz etkileri, yaşanan yangınlar, kuraklıklar hayatımızın bir çok noktasında kendisini belli etse de ekonomik anlamda alınan son önlemler 2022’ye daha umutlu girmemizi sağladı. İş dünyası olarak 2022 yılında devletimizin de desteği ile daha çok çalışıp daha çok üreteceğiz. Ülkemizin ve milletimizin refah seviyesinin artması için var gücümüzle gayret göstermeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile başta ülkemize olmak 2022 yılının tüm dünyaya barış, sağlık, refah ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, tüm milletimizin yeni yılını en samimi duygularımla kutluyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL