Yaşam

DeFacto yeni mağazasını Denizli Çamlık Forum AVM’de açtı

DeFacto yeni mağazasını Denizli Çamlık Forum AVM’de açtı

Global moda markası DeFacto, “Ulaşılabilir Moda” anlayışı ile mağaza ağını genişletmeyi sürdürüyor. Denizli Teraspark, Emporium AVM ve Enverpaşa Cadde’sinde bulunan mağazalarına Denizli Çamlık Forum AVM mağazasını da ekleyen DeFacto, Denizlilileri moda ile buluşturmaya devam edecek. 

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayabilme anlayışıyla ev giyiminden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime kadar birçok farklı kategoride binlerce ürünü bir arada sunan DeFacto, yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Denizlililere Denizli Teraspark, Emporium AVM ve Enverpaşa Cadde’sinde mağazaları ile hizmet veren DeFacto, Denizli Çamlık Forum AVM mağazasının açılışını yaparak şehirdeki mağazalarına bir yenisini ekledi.

Asya’dan Avrupa’ya kadar toplamda 6 kıtada faaliyet gösteren DeFacto’nun 1.011 metrekarelik yeni mağazasında her yaşa ve her tarza uygun binlerce ürün tüketicilerin beğenisine sunulacak. Müşterinin tercihlerine yönelik tasarladığı trend ürünleriyle beğeni toplayan DeFacto, yeni mağazasında da kaliteli ve özgün tasarımlarını moda tutkunları ile buluşturmaya devam edecek.

DeFacto Hakkında: 

2005 yılında kurulan DeFacto, global moda markası olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 500’e yakın mağazada müşterileriyle buluşan DeFacto, online operasyonlarıyla birlikte tüm dünyada 100 milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Hazır giyim sektörünün öncüleri arasında yer alan DeFacto, global bir moda markası olmakla birlikte aynı zamanda bir teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. DeFacto Teknoloji çatısı altında 300’ü aşkın kişiden oluşan yazılım geliştirici takımı ile omni-channel (çoklu kanal) teknolojilerinin altyapılarını üretmektedir. Tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda hareket eden marka, DeFacto COOOL, DeFacto FİT, DeFacto Modest, DeFacto LIFE, DF Plus ve Fall in Love alt markalarını dünyanın dört bir yanındaki müşterileriyle buluşturmuştur. DeFacto aynı zamanda, UN Global Compact (Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi) katılımcısı ve UN Global Compact ve Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin (WEPs) imzacısı ve Better Cotton Initiative üyesi olarak hem toplumsal hem de çevre alanındaki taahhütlerini kararlılıkla yerine getirmektedir. Marka 2022 yılında 9. Sürdürülebilirlik Raporu’nu kamuoyu ile paylaşmıştır. Tasarım aşamasından itibaren tüm üretim süreçlerinde su verimliliği ve atık su yönetimi konusunda sektörüne öncülük eden marka, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin girişimlerinden CEO Water Mandate’i imzalayan öncü markalardan biri olmuştur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL