TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Pamukkale Turizm
Güncel

Denizli Osb’ye Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

Denizli Osb’ye Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, çevreye olan duyarlılığını belgelendirmek amacıyla başlattığı çalışmalarını 3 ay içerisinde tamamlayarak Türk Standartları Enstitüsü’nün denetimlerinin ardından TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazandı.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ara denetlemesi ile eşzamanlı gerçekleştirilen TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirme Tetkikini başarıyla tamamlayan Denizli OSB yapılan kapanış toplantısının ardından belgeyi almaya hak kazandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, “2008 yılında ülkemizdeki tüm OSB’ler arasında Çevre ve Orman Bakanlığı’nca düzenlenen “En Çevreci OSB” yarışmasına katılan Denizli OSB; 24 OSB arasından Türkiye 2’ncisi olarak Çevre ve Orman Bakanlığı’nca “ÇEVRE BERATI” ile ödüllendirilmişti. Sanayicilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra çevre hassasiyetimizi de vurgulamak amacıyla yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim SistemiBelgesi’ni almaya hak kazandık. Bu çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Pamukkale Turizm
Pamukkale Turizm

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL