Yaşam

İş ve siyaset dünyası bu iftarda buluştu

İş ve siyaset dünyası bu iftarda buluştu

Denizli’de inşaat, gayrimenkul ve kuyumculuk konusunda hizmet veren Ateşoğlu Şirketler Grubu, Ramazan ayı nedeniyle merhum babaları Fedai Ateş için iftar yemeği verdi. Elmalı Pidede düzenlenen iftar programı ise Denizli’nin iş ve siyaset dünyasını da bir araya getirdi.

Denizli’de inşaat, gayrimenkul ve kuyumculuk konusunda hizmet veren Ateşoğlu Şirketler Grubu, birlik, beraberlik ve paylaşmanın ayı olan Ramazan ayında merhum babaları Fedai Ateş adına iftar yemeği verdi. Adalet Mahallesi’ndeki Elmalı Pidede düzenlenen iftar yemeğine, 27. Dönem Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz, Merkezefendi Belediyesi önceki dönem belediye başkanı Muhammet Subaşıoğlu, BBP eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, BBP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Mustafa Uçan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Denizli Emniyet mensupları, Denizli Adliye mensupları, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi akademisyenleri, iş insanları, Ateşoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Ateş, iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri, Ateşoğlu Şirketler Grubu çalışanları ve Ateşoğlu ailesi katıldı.

İftar yemeğine katılan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’de inşaat, gayrimenkul ve kuyumculuk konusunda hizmet veren Ateşoğlu Şirketler Grubunu bu önemli günde yalnız bırakmadıklarını ifade ederek; “Paylaşmanın ve dayanışmanın ayı olan Ramazan ayında bir arada üyelerimiz ile böyle güzel bir iftar programında bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Diğer yandan ilimize böyle bir firmayı kazandıran ve ölümüyle bizleri derinden üzen merhum iş insanı Fedai Ateş’i de bir kez daha rahmetle anıyorum.  Allah hayırlarını kabul etsin ve kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayının güzelliğini düzenledikleri iftar programı ile yaşadıklarını ifade eden Ateşoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Ateş ise; “Böyle güzel bir akşamda aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum.  Diğer yandan bu gecede merhum babamız Fedai Ateş’i de bir kez daha anmış olduk. İftar programımıza katılan tüm davetlilerimize ve konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL