Siyaset

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’dan Yeni Yıl Mesajı

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’dan Yeni Yıl Mesajı

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, yeni yıl sebebi ile yayınladığı kutlama mesajında 2021 yılının başta ulusumuz olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ettiğini belirtti.

Başkan Atlı, mesajında şunları kaydetti;

“2021 yılının Babadağ’ımız, Denizlimiz ve ülkemiz adına başarı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl olarak geçmesi, vatandaşlarımızın hak ettiği demokratik ve toplumsal tüm çağdaş kriterlerin güçlenerek yaşandığı bir yıl olması en büyük temennimdir. Babadağ Belediyesi olarak 2020 yılında projelendirerek çalışmalarına başladığımız birçok önemli projeyi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. 2021 yılında da aynı özveri ile değerli vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bugüne kadar olduğu gibi, 2021 yılı da sosyal belediyecilik hizmetlerimizle dopdolu bir yıl olarak geçecek. 2021 yılında korona virüs kabusumuzun bitmesini temenni ediyor ve Babadağlı hemşerilerimiz ile planladığımız birçok etkinlikte yan yana gelmeyi dört gözle bekliyorum. Yılbaşı gecesi vatandaşlarımızın toplu kutlamalardan uzak durmaları gerektiğini evlerinde kalmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; siz değerli hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; sağlık ve mutluluklar dilerim”

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL