Güncel

Babadağ Belediyesi’nden Engellilere Tekerlekli Sandalye

Babadağ Belediyesi’nden Engellilere Tekerlekli Sandalye

Babadağ Belediyesi engellilerin yaşamına kolaylaştırmak için yardımlarını sürdürüyor. Belediye son olarak ilçede bulunan engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye hediye etti.

Babadağ Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışını sürdürüyor. Birçok sosyal yardım projesine imza atan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı şimdi de engelli vatandaşların yardımına koşuyor. İlçede bulunan engelli vatandaşların tekerlekli sandalye sorununu tespit eden belediye ekipleri, tekerlekli sandalye temin etti.

Sandalye ihtiyacı olan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Atlı ve Babadağ Belediye Meclisi üyeleri engelli vatandaşların sorunlarını dinledi. Engelli vatandaşların ilçe hakkındaki görüşlerini alan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı vatandaşların sandalyesini bizzat teslim etti.

Babadağ’da şu ana kadar 3 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye yardımında bulunan Babadağ Belediyesi, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşları tespit ederek, tekerlekli sandalye yardımı yapmaya devam edecek. Babadağ Belediyesi’nden tekerlekli sandalye hediyesi alan Şali Yılmaz, Arif Çoban, Hamit Kılınç Başkan Ali Atlı’ya teşekkür ederek, ilçedeki çalışmalarından ötürü tebrik etti.

“Emeklerimizin karşılığı vatandaşımızın gülümsemesidir”

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı konuyla ilgili “ İlçemizde tekerlekli sandalyesi olmayan engelli vatandaşlarımızı tespit ederek sorunlarını çözdük. Hemşerilerimize sandalyelerini hediye ederek, sorunlarını yerinde dinledik. Bize iletilen sorunları çözmek için ben ve belediye ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği her günümüzü ilçemiz için çalışmaya adıyoruz ve her soruna bir çözüm getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığı vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilmektir. Onların yüzü güldüyse biz de mutluyuz demektir. Babadağ için çalışmaya devam” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL