Siyaset Spor

Başkan Gölcük “Denizlispor Hepimizin Sahip Çıkalım”

Başkan Gölcük “Denizlispor Hepimizin Sahip Çıkalım”

Denizli MHP İl Başkan Yardımcısı Fatih Gölcük Denizlispor hepimizin. Bu kentin takımı. Herkes bütçesi kadar ya da imkanları ölçüsünde maddi yada manevi destek vermelidir ki hak ettiği yere tekrar gelsin dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkan Yardımcısı Fatih Gölcük konu hakkında yaptığı açıklamada; 26 Mayıs 1966 tarihinde Dr. Samim Gök tarafından kurulan, başarıları ile Türkiye’yi ve Denizli’yi gururlandıran, şehrimizin en önemli markası Denizlisporumuzun 55. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. Denizlispor Denizli için önemli ve büyük bir markadır. Denizlimizi her yerde başarıyla temsil eden Denizlispor ismi markası ve spor kulübü mutlaka desteklenmelidir. Talip olan arkadaşlar aldığı sorumluluğu bilmelidir. Eminim ki bu görev için elini taşın altına koymayı düşünen arkadaşlar mutlaka destek bekliyordur. Denizlispor bu camianın olduğuna göre mutlaka herkes kararınca destek olmak zorundadır dedi.

Başkan Gölcük yakında yapılacak olan genel kurulda görev alacak olan yöneticilere şimdiden  alkışlıyorum ve bu zor görevin üstesinden geleceklerine inanıyorum. Siyasetçi, iş veren, sanayici, esnaf, herkes bu desteği kendi imkanları ölçüsünde vermelidir dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL