Güncel

Başkan Tefenlili: 15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız

Başkan Tefenlili: 15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Tefenlili mesajında “şartlar ne olursa olsun her zaman demokrasiyi savunacağız, hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir” dedi.

 DTB Başkanı Tefenlili mesajında hain darbe girişiminin beşinci yılı olduğunu hatırlatarak şu görüşlere yer verdi: 15 Temmuz 2016’da fetullahçı terör örgütünün gerçekleştirmeye çalıştığı darbe, milletin istikbaline ve istiklaline kast edilen bir girişimdir. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız.

Hain terör örgütünün milletimizin canına kast edişini, milletimizin canı uğruna vatanımıza ve demokrasimize sahip çıkışını unutmayacağız. Milletimiz o karanlık gecede tanklara, uçaklara, ağır silahlara dur diyerek demokrasi dışında hiçbir yönetim şeklini kabul etmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir.

Bizler iş dünyası olarak o gece olduğu gibi her zaman demokrasinin yanında olacağız. Millet iradesinden başka hiçbir iradeyi tanımayacağız. Her daim demokrasiyi savunacağız. O karanlık geceyi bizlere yaşatan eli kanlı hain terör örgütünü lanetliyor, o karanlık gecenin aydınlığa kavuşmasında büyük gayretleri olan tüm şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve saygıyla selamlıyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL