Magazin

Büşra Ve Gürkan’dan Muhteşem Düğün

Büşra Ve Gürkan’dan Muhteşem Düğün

Denizli’nin tanınmış ailelerinden Gözlükaya ve Dinç ailelerinin çocukları Büşra ile Gürkan’ın düğünün de yüzlerce kişiyi bir araya getirdi. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kıydığı düğün uzun süre hafızlardan silinmeyecek anlara şahit oldu.

Berrin-Gökhan Gözlükaya çiftinin çocukları Büşra ile, Güliz-Ahmet Dinç çiftinin çocukları Gürkan’ın düğünleri ailelerin sevenlerini bir araya getirdi. Deda Düğün Salonları’nda yapılan düğüne Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı. Osman Zolan, genç çifte tavsiyeler vererek hayat yolunda mutluluk ve huzur diledi. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Ahmet Umuç, İbrahim Gözlükaya ve Hacer Görgülü yaptı.

Nikahın ardından özel olarak hazırlandıkları dansı sergileyen Büşra ve Gürkan uzun süre ayakta alkışlandı. Daha sonra genç çift arkadaşları ve aile dostlarıyla birlikte uzun süre eğlendi.

Genç çiftin aileleri gelenlerle yakından ilgilenerek, ‘’Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Onların mutluluğu hepimizin mutluluğu oldu. Allah evlatlarımıza sağlıklı güzel yıllar nasip etsin’’ dediler.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL