Magazin

İş ve siyaset dünyası bu düğünde buluştu

İş ve siyaset dünyası bu düğünde buluştu

AK Parti’nin önde gelen siyasetçilerinden ve Denizli’nin tanınmış iş adamlarından olan Cevdet Çiftçi’nin oğlu Fırat Çiftçi rüya gibi bir düğünle Begüm Kelleci ile hayatını birleştirdi. Muhteşem geceye iş ve siyaset dünyasından yoğun katılım gerçekleşti.

Sevim-Cevdet Çiftçi’nin oğulları Fırat çiftçi ile Yasemin-Kerim Kelleci’nin kızları Begüm Kelleci rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi. Düğünde davetlilere özel hazırlanan yemeklerin sunulmasının ardından nikah töreni gerçekleştirildi.

Düğünde dans gösterisi sergileyen gelin ve damat davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Nikah merasimini gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, genç çifte bir ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur diledi. Düğün törenine Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan,  Denizli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hasan Aracı, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, Kızılay Pamukkale Şube Başkanı Abdullah Şencan, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Denizli İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Gürcan Güven, İş insanı Salim Demirezen, Turgut Devecioğlu başta olmak üzere iş ve siyaset dünyasından yoğun bir katılım gerçekleşti. Davetliler gelin ve damatla bol bol fotoğraf çektirirken çalan müziklere de eşlik ettiler.

Yirmi Haber olarak genç çifti tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL