Yaşam

LG Denizli Sinpaş Aquamall Avm’de 2. Mağazasını Açtı

LG Denizli Sinpaş Aquamall Avm’de 2. Mağazasını Açtı

LG Electronics, mağaza açılışlarına yaz aylarında da devam ediyor. Denizli’nin Teras Park Avm’den sonraki 2. LG mağazası LG Brandshop Cng, İzmir Yolu Üzeri Sinpaş Aquamall Alışveriş Merkezi’nde hizmete girdi. Denizli’nin 2. LG mağazası, LG’nin son teknolojiye sahip ürün ve hizmetlerini tüketiciye tek çatı altında sunuyor.

LG Türkiye, Türkiye çapındaki yatırımlarına Denizli ile devam ediyor. Denizli’nin 2. LG mağazası LG Brandshop Cng, son teknolojiye sahip ürünleri incelemek ve bu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Sinpaş Aquamall Alışveriş Merkezi’nde yer alan LG Brandshop Cng’de, beyaz eşya, TV, ses sistemi, hoparlör ve klima sistemlerinin yanı sıra, birbiriyle konuşan cihazlardan uzaktan yönetilebilen beyaz eşyalara, kişisel asistan görevi gören TV’lere kadar yeni nesil teknolojileri sergileniyor.

Kapıyı açmadan üzerindeki ekran yardımıyla içerisindekileri gösteren buzdolabı LG InstaView, iki farklı çamaşırı, iki farklı bölmede tek seferde yıkayabilen LG TwinWash çamaşır makineleri, iki yerine dört yıkama kolu ve Steam (Buhar) teknolojisi ile ekstra temizlik sağlayan, alerjenleri yüzde 99,9’a varan oranda yok eden çamaşır makineleri, yine Steam teknolojisinin gücü ile çalışan bulaşık makineleri, yapay zekaya sahip 2022 serisi TV’ler, UV Nano teknolojisi ile serin ve ferah havanın yanı sıra, hijyenik hava da sunan 2021 model klimalar mağazanın ilgi çeken ürünleri arasında yer alıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL