Siyaset

Soyer’den Honaz’lı Üreticilere Destek Sözü

Soyer’den Honaz’lı Üreticilere Destek Sözü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in ziyaretinde Honaz’lı üreticilerin başta kiraz olmak üzere ürünlerinin değerlendirilmesi noktasında çalışma içinde olduklarını söyledi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret etti. Honaz kirazının tanıtımının yapılması için ve üreticilerin mağdur olmaması için yoğun çaba harcayan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’ya yaptığı ziyarette kiraz takdim etti. Ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret etti. Ziyarette Honaz kirazının önemi üzerinde durulurken, Başkan Kepenek, Tunç Soyer’den kiraz başta olmak üzere tarımsal ürünlerin değerlendirilmesi noktasında destek istedi.

Tunç Soyer, Honaz’a geldiğinde verdiği destek sözünün arkasında olduğunu belirterek, ‘’Honaz’da 2 Haziran’da demokrasi şöleni yaşandı ve halkımızın büyük takdiri ile Başkanımız kazandı. Bizler de güzel ilçemize geldiğimizde üreticilerimize destek sözü vermiştik. Biz bu sözümüzün arkasındayız. Kiraz başta olmak üzere tarım ürünlerinin değerlendirilmesi noktasında çalışma içindeyiz. Honaz’lı vatandaşlarıma selamlarımı iletiyorum’’dedi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ise, ‘’ İzmir gibi ülkemizin en önemli şehirlerinden birinin bizlere vereceği destek çok önemli. Bu konuda Sayın Tunç Soyer başkanımla görüşmelerimiz çok güzel geçti. Kiraz başta olmak üzere tarımsal ürünlerin değerlendirilmesi konusunda mutabık kaldık. İlerleyen süreçte gereken adımlar da atılacak. Ben Tunç Soyer başkanıma ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL