Siyaset

TDP Pamukkale İlçe Başkanı Fikriye Hasırcı oldu

TDP Pamukkale İlçe Başkanı Fikriye Hasırcı oldu

Türkiye Değişim Partisi Denizli’deki ilk kongresi Pamukkale İlçe Teşkilatı’nda yapıldı. Denizli İktidara Hazırlık Merkezi’nde yapılan ve 34 parti üyesinin oy kullandığı seçimde Fikriye Hasırcı, Pamukkale İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Kongrede üyeler, il delegeliği seçimi için de oy kullandı.

Kongreye Türkiye Değişim Partisi Denizli İl Başkanı Orçun Sarıhan, il yöneticileri, basın mensupları ve partililer katıldı. Kongreye tek aday olarak katılan Fikriye Hasırcı ve İl Başkanı Orçun Sarıhan’ın konuşmalarının ardından oy kullanma işlemine geçildi. Oyların sayımının ardından Pamukkale İlçe Başkanlığı görevine seçilen Fikriye Hasırcı, “Partimizin Denizli’deki ilk kongresini Pamukkale teşkilatında yapmış olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadık. Bizlere yakışan bir kongre sürecinin sonunda beni bu göreve layık gören partililerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı anlayışla; bir arada partimiz için, Denizlimiz için, ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Değişimin bayrağını Denizlimizde layık olduğu seviyeye hep birlikte taşıyacağız” dedi.

Kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyen TDP Denizli İl Başkanı Orçun Sarıhan, “Denizli’deki kongre maratonumuz Pamukkale İlçe Kongremizle başladı. İlçe kongrelerimizin tamamlanmasının ardından gerçekleştireceğimiz il kongremizle birlikte bu maratonu sonlandıracağız. Pamukkale İlçe Başkanımız Sayın Fikriye Hasırcı’yı ve yönetimini kutluyor; Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün direktifleri doğrultusunda, partimizin temel ilkelerinin ışığında, bir arada, uyum içinde güzel ve verimli bir çalışma dönemi geçirmeyi diliyorum. Seçilmiş ilk ilçe başkanımız olan Sayın Hasırcı’nın ve ekibinin başarılı olacağına inancım tamdır. Bugün aramızda bulunan tüm değişim sevdalılarına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

TDP Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Fikriye Hasırcı, Bahri Dibek, Volkan Sabah, İsmail Davraz, Bekir Doğan Hasırcı, Tolga Oymak, Ömer Dibek, Mehmet Kemal Metin, Talha Kadifeli, Yusuf Ağan

Yedek Üyeler: Bestegül Beroğlu, Süleyman Özünlü, Makbule Özünlü, Kübra Kadifeli

Fikriye Hasırcı Kimdir?

1988 Denizli doğumlu olan Fikriye Hasırcı ilk ve ortaöğretimi ardından lisans eğitimini 2009 yılında Pamukkale Üniversitesi Kimya bölümünde tamamladı. 2010 yılında aynı bölümde yüksek lisans yaparken, bir yandan da tekstil kalite Kontrol laboratuarında üç yıl “Laboratuar Şefi” olarak çalıştı. Sonrasında ticarete atılarak kantin işletmeciliği, franchise takı mağazası işletmeciliği ve düğün salonu işletmeciliği yaptı. Evli ve 2 çocuk annesi olan Fikriye Hasırcı 2021 yılı Mart ayında Türkiye Değişim Partisi Pamukkale İlçe Başkanlığı görevine atandı. yirmihaber.com haber sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL