Genel

Zahra Lounge Restoran Dünya Lezzetlerini Denizli’ye Getirdi

Zahra Lounge Restoran Dünya Lezzetlerini Denizli’ye Getirdi

Denizli’de Türk ve dünya mutfağından sunduğu damak lezzetleriyle öne çıkan Zahra Lounge Restoran, doğayla iç içe modern yapısı, organik ürünleri, değişik damak lezzetlerini sunmasıyla dikkatleri üzerine topladı.

İşletmecileri Fatih Çelik ve Cihan Sarışen’in girişimiyle faaliyetlerine başlayan Zahra Lounge Restoran, Denizli’nin ilgi odağı olmayı başardı. Doğayla iç içe Başkarcı Mahallesinde hizmet veren modern yapısıyla dikkat çeken Zahra Lounge, Türk Mutfağının yanı sıra dünya mutfağından sunduğu lezzetlerle öne çıkmayı başardı. 600 kişilik kapasitesi, şefleri ve profesyonel personeli ile dikkat çeken restoran, farklı damak lezzeti arayanlara da sunduğu özel spesiyalleri, farklı kültürlerin öne çıkan yiyeceklerinin harmanlamasıyla insanları lezzet yolculuğuna çıkarıyor. İnsanlara rehber olması için dünyadaki birçok ülkenin lezzetlerini tanıtmayı ve deneyimlerini paylaşmayı misyon edinen Zahra Lounge, işletmecileri Fatih Çelik ve Cihan Sarışen’le birlikte misafirlerini gastronomi lezzetleriyle buluşturuyor.

“LEZZET YOLCULUĞUNA ÇIKARTIYORUZ”

Denizli’de dünyada birçok ülkenin lezzetlerini tanıtmayı, lezzet deneyimlerini paylaşmayı hedeflediklerini belirten Zahra Lounge işletmecileri Fatih Çelik ve Cihan Sarışen şunları söyledi, “Biz burada Gastronomi mutfağına sahibiz. Dünyanın dört bir köşesinden, Türk mutfağından lezzetleri Denizli’mizde misafirlerimize sunuyoruz. Denizli bizim için özel bir nokta. Zahra Lounge markamızla farklı kültürleri burada tanıtmış, lezzet turuna çıkarmış olduğumuzu düşünüyoruz. Şeflerimizle, personelimizle, doğayla iç içe restoranımızla misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Farklı kültürleri ve lezzetlerini tanımak isteyen herkesi restoranımıza bekliyoruz” dedi.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL