Kültür-Sanat

Defsad tozu dumana kattı

Defsad tozu dumana kattı

Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği kuruluşunun 15.yılında 14. sergisini sanatseverlerle buluşturdu.  27 DEFSAD üyesinin 32 siyah beyaz fotoğraftan oluşan “Toz Duman” isimli karma sergisi 29 Eylül’e kadar Turan Bahadır Sergi Salonu’nda sergilenecek.

DEFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dere sergi açılışında yaptığı konuşmada “Değerli konuklar, değerli sanatseverler, Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz fotoğraf sergimize hepiniz hoş geldiniz.  2007 yılında kurulan derneğimiz Denizli’de fotoğraf severlerin buluşma noktası olmaya ve çeşitli fotoğraf etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Her perşembe akşamı düzenli olarak dernek binamızda fotoğrafın farklı konularında söyleşiler ve üyelerimizin sunumlarına ilaveten çeşitli seminer ve organizasyonlarla Denizli’de fotoğraf alanında kendi meşrebimizde fotoğrafın sesi olmaya çalışıyoruz. Özellikle belirtmek isterim ki derneğimizin kapıları fotoğrafa ilgi duyan herkese sonuna kadar açıktır. Kuruluşunun 15.yilini kutladığımız DEFSAD, bugün 14. sergisini, 27 üyesinin 32 siyah beyaz fotoğraftan oluşan “Toz Duman” isimli karma sergisini açarken sizleri de aramızda görmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

“…Tozlu yollarına düştüm de geldim diyor ozan”

“.. Sis Dağinin başında borana bak borana diyor”

Biz de sizi sergimizi gezmeye davet ederken, hepinizi saygıyla selamlıyor tekrar hoş geldiniz diyorum” dedi.

Sergi Açılış kurdelesini Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve DEFSAD üyeleri kesti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL