Güncel

Denizli’de Muhtarlar Derneği Seçim Heyecanı Yaşadı

Denizli’de Muhtarlar Derneği Seçim Heyecanı Yaşadı

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut başkan Osman Yüreci ve yönetim kurulu, üyelerinin oyunu alarak güven tazeledi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Denizli’deki üye muhtarların katılımıyla gerçekleşen ve Denizli Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda, mevcut başkan Osman Yüreci ve yönetim kurulu tüm muhtarların oyunu alarak güven tazeledi. Genel kurula Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, STK temsilcileri katıldı.

“ÇALIŞMALARIMIZ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK”

Güvenoyu alarak göreve devam diyen Başkan Osman Yüreci, genel kurul sonrası, “Denizli’deki muhtarlarımızın daha iyi şartlarda ve özlük haklarının iyileştirilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Dernek olarak çalışmalarımız kaldığı yerden devam edecek. Bu süreçte bize desteklerini hiç esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başta olmak üzere, tüm ilçe belediye başkanlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL