Spor

Denizlispor’da Son Durum Değerlendirmesi

Denizlispor’da Son Durum Değerlendirmesi

Kulüp Başkanımız Mehmet Uz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Baltalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Derya Baltalı, Altaş Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Hüseyin Altaş, teknik direktörümüz Mesut Bakkal ve oyuncularımız, iş insanı Mehmet Eyüpoğlu’nun davetlisi olarak bir araya geldi.

Akhan Mahallesi’nde bulunan Kırkağa Tesislerinde düzenlenen kahvaltılı toplantıda, kulübümüzün son durumu ele alınırken, bundan sonra yapılması gerekenlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Kulüp Başkanımız Mehmet Uz, hem transfer yasağının bulunması hem de yaşanan sakatlıklar sebebiyle güçlü bir kadroyla mücadele etme imkanı bulamadıklarını söyledi. Geçen sezon da buna benzer zor dönemler geçirmelerine rağmen birlik beraberlik içinde zorlukları aştıklarını belirten Mehmet Uz, “Biz ilk günden beri hocamıza ve takımımıza olan güvenimizi hep ifade ettik. Onlara olan inanç ve güvenimizi sürdürüyoruz. Bu zor dönemi yine birlikte aşacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan, Baltalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Derya Baltalı ve Altaş Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Altaş hocamızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımızda olacak olmaları gücümüze güç katacak. Kendilerine kulübümüze desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca bu toplantıda bizi ağırlayan değerli iş insanı Mehmet Eyüpoğlu’na da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Altaş Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Altaş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elinden gelen her konuda Denizlispor’un yanında olduğunu belirterek, “Biz istiyoruz ki, bu takım Denizli’nin markası olmaya devam etsin. Altaş Yatırım ya da başka biri destekler, ama asıl olan marka Denizlispor’dur. Geçtiğimiz yıl olağanüstü dönemde olağanüstü başarı yakaladınız. Aslında şehrin kahramanlarısınız şu an. Maalesef bu sene her şey istediğimiz gibi ilerlemedi. Biz de Osman Zolan başkanım ve Derya Baltalı beylerle bu gidişata dur demek ve yanınızda olduğumuzu göstermek için buradayız. Geçtiğimiz yıl gösterdiğiniz kahramanlığı bu sezonda yapacağınızdan eminim” dedi.

Baltalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Derya Baltalı, spora uzak biri olmadığını ifade ederek, “Denizlispor’a bugüne kadar elimden gelen maddi manevi tüm desteği verdim ve vermeye devam edeceğim. Geçtiğimiz yıldan beri sizlerle beraberiz. Geçtiğimiz yıl olağanüstü başarıya imza attınız ve takımımızı bulunduğu yerden bugünlere getirdiniz. Benim sizlere inancım tam. Yine geçtiğimiz sezonki başarıları elde edeceğinizden eminim. Arka tarafta sizin her zaman destekçiniziz. Elim trafik kazasından dolayı da camiamız adına geçmiş olsun diyor, Allah bir daha bunu yaşatmasın dileklerinde bulunuyorum” diye konuştu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, kazada yaralananlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Kardeşlerimize şifalar diliyorum. Biliyorsunuz bu sezon beklentilerimizin çok uzağındayız ve biliyorum ki siz bizden daha çok üzülüyorsunuz. Sizler de başarılı olmak istiyorsunuz. Bunu da sahadaki gayretinizden görüyoruz. Tüm maçlarınızı izliyorum. Takım deplasmanda olduğunda da televizyondan takip ediyorum. Bazı şanssızlıklar oldu. Sakatlıklar ve kart cezalarımız oldu. Benim sizlere tavsiyem artık geçmişi unutup sanki ilk maça çıkıyormuş gibi başlamanız. Puanları düşünmeden tüm enerjimizi sahaya yansıtmamız gerekiyor. Sizlerin kalitesini biliyorum ve sizlere inanıyorum, güveniyorum. Allah yolunuzu açık etsin, kaza bela vermesin. Mağlubiyette de galibiyette de sizleri seviyor, güveniyorum. Başarılar dilerim” dedi.

Teknik direktörümüz Mesut Bakkal da yaptığı konuşmada, “Ben takımıma geldiğim gün de söyledim, her zaman güvendim. Sıkıntılar yaşadık. Bunlara rağmen mücadeleye devam ediyoruz. Sizlerin gösterdiği destekler çok önemli. Bu yönden de hem ekibim hem kulübüm adına sizlere çok teşekkür ederim. Sizlerin bizim yanımızda olmanız çok büyük bir gurur. Takım olarak zor süreçten geçiyoruz ama bunu atlatacak gücümüz de var, inancımız da var” dedi.

Kahvaltılı toplantının ardından günün anısına fotoğraf çekimi yapıldı.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL