Yaşam

Neslim Güngen Güzellik Merkezinden Huzurevi Sakinlerine Cilt Bakımı

Neslim Güngen Güzellik Merkezinden Huzurevi Sakinlerine Cilt Bakımı

Güzellik ve bakım uygulamalarında sektörün lider kurumlarından Neslim Güngen Güzellik Merkezi Denizli Şubesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Honaz’da özel bir huzur ve bakım evinde kalan yaşlıları ziyaret ederek, ücretsiz cilt bakımı yaptı.

Denizli’de kadınların büyük ilgi gösterdiği 22 yıllık tecrübe ve profesyonellikle kurulan Neslim Güngen Güzellik Merkezi Denizli Şubesi, geniş hizmet yelpazesiyle güzellik ve bakım uygulamalarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürüyor.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi Denizli Şubesi işvereni Arzu Büyükkapucu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında profesyonel estetisyenleri ve ekibiyle birlikte, Honaz İlçesinde özel bir huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle birlikte hoş bir sohbete imza atan güzellik merkezi çalışanları, her birine de ücretsiz olarak cilt bakımında bulundu. Kendilerine gösterilen ilgi ve duyarlılıktan dolayı huzurevi sakinleri, Neslim Güngen Güzellik Merkezi Denizli Şubesine gönülden teşekkürlerini sundu.

“ONLARIN MUTLULUĞU BİZLERE EN BÜYÜK ARMAĞAN OLDU”

Kadınların her yaşta güzel olduğunu vurgulayan Neslim Güngen Güzellik Merkezi Denizli Şubesi işvereni Arzu Büyükkapucu, huzurevi ziyaretiyle sevgi ve saygıyı hak eden, bizleri yetiştiren çınarlarla buluşmanın unutulmaz mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Hoş sohbetin yanında uzman ekibiyle huzurevi sakini kadınlara cilt bakımı yaptıklarını belirten Büyükkapucu, “Onların gülümsemesi, mutluluğu bizlere en büyük armağan oldu. Yaşlılarımız, milli ve manevi değerlerimizi yaşatarak, gelecek nesillere aktarılmasında köprü görevi üstlenen, değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan, toplumsal hayatımızın en kıymetli hazinelerindendir. Onlarla unutulmaz bir gün yaşadık. Kurum olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerini önemsiyoruz” dedi.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL