Spor

PAÜ Öğretim Üyesi Uluslararası Hakem Olarak Görev Aldı

PAÜ Öğretim Üyesi Uluslararası Hakem Olarak Görev Aldı

21 – 25 Nisan 2021 tarihlerinde İsviçre’nin Basel şehrinde düzenlenen Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonasında Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Bilimleri Fakültesi, Rekreasyon Bölüm Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özgür Mülazımoğlu Ballı Uluslararası Hakem olarak görev yaptı.

Basel’de, 21-25 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenen, 9. Avrupa Erkek ve Kadınlar Artistik Cimnastik Bireysel Şampiyonasına 38 ülkeden 109 Kadın sporcu 155 Erkek sporcu ve 62 kadın hakem ve 85 erkek hakem şampiyonada görev yaptı. Şampiyona’da Türkiye’den toplamda dört Uluslararası Hakem görev alırken, PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi, Rekreasyon Bölüm Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özgür Mülazımoğlu Ballı görev alan dört Türk Uluslararası hakem arasında yer aldı.

Ayrıca Büyükler kategorisinde düzenlenen 9. Avrupa Erkek ve Kadınlar Artistik Cimnastik Bireysel Şampiyonasında Türkiye Milli Takım sporcuları erkeklerde paralel aletinde Ferhat Arıcan ile altın madalya, Barfiks aletinde Âdem Asil ile bronz madalya alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL