Spor

Prosinecki: “Beşiktaş Bizden Daha İyi Oynadı”

Prosinecki: “Beşiktaş Bizden Daha İyi Oynadı”

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Beşiktaş maçının ardından açıklama yaptı. Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Beşiktaş’a 3-2 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

İlk yarıda kötü oynadıklarını söyleyen Prosinecki,”Maça iyi başlamadık. Sonlara doğru enerjimiz yetmedi. Beşiktaş, bizden daha iyi oynadı. Biz aslında ikinci yarı gibi oynarsak, daha iyi işler yaparız. Kalitemizi biliyoruz. Farklı bir oyun sergilemek istiyorduk ama bugün nasip böyleymiş.” dedi.

İkinci yarıda istedikleri oyunu sergilemeye başladıklarını kaydeden Prosinecki “Rakibin gördüğü kırmızı kart pozisyonundan sonra 2 gol bulduk. Bundan sonra istediğimiz şeyleri yapmaya zaman yetmedi aslında.” ifadelerini kullandı.

Prosinecki ayrıca şu ifadeleri belirtti.

“Bu hafta bir maç kaybettik, istediğimiz gibi olmadı. Gereken bütün analizleri yapacağız. Geliştirmemiz gereken yönlerimizi geliştireceğiz. Hakem konusunda konuşmayı çok sevmiyorum. Ben buna inanmıyorum. VAR’a gidiyorsunuz ve çok net olan bir penaltıyı görmüyorsunuz. Bu benim çok garibime gitti. Buraya gelmeden 3 kez izledim pozisyonu. Açıkçası net penaltıydı. Bu hakemin yorumu tabii ki. VAR olmasa, görmese olabilirdi ama VAR’a gittikten sonra net penaltıyı görmemek benim garibime gitti” dedi.

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

,

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL