TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
,
Siyaset

Korona normalleşmesi başladı, ilk ziyareti yapıp övgüler yağdırdı.

Korona normalleşmesi başladı, ilk ziyareti yapıp övgüler yağdırdı.
,

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Cafer Birtürk, korona ile mücadelede normalleşmenin başlamasının ardından ilk ziyaretini Çal Belediye Başkanı Cafer Birtürk’e yaptı. Birtürk, “Sadece MHP’nin değil, Çal’da herkesin her kesimin başkanı olan Fethi Akcan’ın gerek korona ile mücadelede gerekse diğer hizmetlerinde gösterdiği çabalar ve çalışmalar taktire şayandır. Akcan, gururumuz” dedi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret eden MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Başkan Akcan ve Yardımcısı Adnan Tatar ile görüştü. Ziyaretin dost ziyareti olduğunu dile getiren Birtürk, “Uzun zamandır korona nedeniyle Çal’ı ziyaret etmemiştim. Koronada normalleşme başladı, ilk ziyareti Çal Belediyesi’ne yaptım” dedi.

Birtürk, Başkan Akcan’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve gösterdiği çabaları, yaptığı hizmetleri genel merkez ile de sık sık paylaştıklarını söyleyerek, “Fethi Akcan, Çal’da 6 yıldır hizmet veriyor. Sadece MHP’nin değil, Çal’da herkesin her kesimin başkanı olan Fethi Akcan’ın gerek korona ilemücadelede gerekse diğer hizmetlerinde gösterdiği çabalar ve çalışmalar takdire şayandır. Kısıtlı olanaklarıyla Çal’da önemli hizmetler yapılıyor. Akcan, gururumuz” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Akcan’da ziyaretlerinden ötürü Birtürk’e teşekkür etti.

 

,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Pamukkale Turizm
Pamukkale Turizm

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL